Asiakaspalvelu 8-20. Puh. 0400 191 348 | 050 520 1827 | info@kuvausmatkat.fi

Madagaskar 3.-21.10.2018

Galapagos & Amazon. 10.-25.11.2018

Uuden Seelannin kiertomatka 28.12.2017-17.1.2018

Patagonia ja Falklandinsaaret 2018

Japanin kiertomatka: Lumiapinat ja -kurjet

Intian Tiikerisafari 7.-18.4.2018

Intian Tiikerisafari 24.3.-8.4.2018

Borneo, Brunei ja Indonesian saaristo 21.4.-12.5.2018

Tansanian Safari 21.2.-2.3.2018

Botswana & Viktorian putoukset 24.3.-4.4.2018

Kamchatka 14.-28.7.2018

Kenian Migration Safari 3.-11.9.2018

Brasilian Pantanal ja Iguassu. 25.8.-9.9.2018

Papua-Uusi-Guinea 5.-21.8.2018

Huippuvuoret 25.6.-7.7.2018

Perun Amazon ja Andit. Lokakuu 2018

Yksityisretki Intian tiikeripuistoihin

Australian kiertomatka 6.-29.9.2019

Falklandin Kiertomatka 28.12.2016 - 16.1.2017

Galapagos & Andit. Omatoimilähdöt

Pienryhmämatkojen ohella järjestämme myös omatoimimatkat, oli kohteesi
sitten Galapagossaaret, Kenian safari tai Intian tiikerit. Voit hyödyntää myös 
omatoimimatkoilla näin henkilökohtaisia yhteyksiämme paikallisiin operaattoreihin.

Suomen Kuvausmatkat Oy on rekisteröity valmismatkanjärjestäjä.
Rekisterinumero 46/12/Mj. 

Sivuston valokuvat ovat Jouni Klingan ottamia, ellei toisin ole mainittu. 
Kuvat on otettu järjestetyillä ryhmämatkoilla ja ne antavat siten autenttisen kuvan matkoilla koettavista tilanteista. 

 

 

backtotop