Asiakaspalvelu 8-20. Puh. 0400 191 348 | 050 520 1827 | info@kuvausmatkat.fi

Australian kiertomatka 24.8.-17.9.2017

Kenian Migration Safari 4.-12.9.2017

Madagaskar 21.9.-6.10.2017

Galapagos & Amazon. 28.10.-12.11.2017

Galapagos & Ecuadorin Andit. 1.-12.11.2017

Uuden Seelannin kiertomatka 28.12.2017-17.1.2018

Patagonia ja Falklandinsaaret 2018

Japanin kiertomatka: Lumiapinat ja -kurjet 18.2.-4.3.2018

Intian Tiikerisafari 7.-18.4.2018

Intian Tiikerisafari 24.3.-8.4.2018

Borneo, Brunei ja Indonesian saaristo 21.4.-12.5.2018

Tansanian Safari 19.-28.2.2018

Botswana & Viktorian putoukset 24.3.-4.4.2018

Falklandin Kiertomatka 28.12.2016 - 16.1.2017

Brasilian Pantanal ja Iguassu. Elokuu 2018

Papua-Uusi-Guinea Elokuu 2018

Huippuvuoret 25.6.-7.7.2018

Perun Amazon ja Andit. Lokakuu 2018

Yksityisretki Intian tiikeripuistoihin

Galapagos & Andit. Omatoimilähdöt

Pienryhmämatkojen ohella järjestämme myös omatoimimatkat, oli kohteesi
sitten Galapagossaaret, Kenian safari tai Intian tiikerit. Voit hyödyntää myös 
omatoimimatkoilla näin henkilökohtaisia yhteyksiämme paikallisiin operaattoreihin.

Suomen Kuvausmatkat Oy on rekisteröity valmismatkanjärjestäjä.
Rekisterinumero 46/12/Mj. 

Sivuston valokuvat ovat Jouni Klingan ottamia, ellei toisin ole mainittu. 
Kuvat on otettu järjestetyillä ryhmämatkoilla ja ne antavat siten autenttisen kuvan matkoilla koettavista tilanteista. 

 

 

backtotop