Asiakaspalvelu 8-20. Puh. 0400 191 348 | 050 520 1827 | info@kuvausmatkat.fi

Madagaskar 3.-21.10.2018

Galapagos & Amazon. 10.-25.11.2018

Uuden Seelannin kiertomatka 29.11.-20.12.2018

Patagonia ja Falklandinsaaret 2019

Japanin kiertomatka: Lumiapinat ja -kurjet

Intian Tiikerisafari 24.3.-9.4.2019

Borneo, Brunei ja Indonesian saaristo 21.4.-12.5.2018

Tansanian Safari 20.2.-2.3.2019

Botswana & Viktorian putoukset 24.3.-4.4.2018

Kamchatka 15.-30.7.2019

Kenian Migration Safari 3.-12.9.2018

Brasilian Pantanal ja Iguassu. 25.8.-9.9.2018

Papua-Uusi-Guinea 5.-21.8.2018

Huippuvuoret 2.-13.7.2019

Perun Amazon ja Andit. Lokakuu 2018

Yksityisretki Intian tiikeripuistoihin

Australian kiertomatka 6.-29.9.2019

Falklandin Kiertomatka 28.12.2016 - 16.1.2017

Galapagos & Andit. Omatoimilähdöt

Namibian kiertomatka 14.9.-2.10.2018

Etelämantereen erikoisristeily 28.10.-16.11.2019

Pienryhmämatkojen ohella järjestämme myös omatoimimatkat, oli kohteesi
sitten Galapagossaaret, Kenian safari tai Intian tiikerit. Voit hyödyntää myös 
omatoimimatkoilla näin henkilökohtaisia yhteyksiämme paikallisiin operaattoreihin.

Suomen Kuvausmatkat Oy on rekisteröity valmismatkanjärjestäjä.
Rekisterinumero 46/12/Mj. 

Sivuston valokuvat ovat Jouni Klingan ottamia, ellei toisin ole mainittu. 
Kuvat on otettu järjestetyillä ryhmämatkoilla ja ne antavat siten autenttisen kuvan matkoilla koettavista tilanteista. 

 

 

backtotop